Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Prázdniny jsou už za dveřmi, a tak si ve školní družině poslední dny v tomto školním roce užíváme jak na hřišti za družinou, tak na vycházkách i ve třídě. Při velmi teplém počasí se osvěžíme u nás pod rosící kytičkou, v parku pod Vlašským dvorem nebo zajdeme na zmrzlinku. Přejeme všem dětem, rodičům a jejich rodínám krásné prázdniny, hodně zážitků a letní pohodu.














