Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Nejdojemnější část akademie, kdy spousta očí nezůstane suchá, je každoročně rozloučení s našimi nejstaršími, a nejinak tomu bylo i letos. Není divu. Prožijeme společně devět let, zažijeme spoustu hezkého, spoustu smíchu, ale také i vrásky a loučení je vždy těžké. Ale jak se říká: Když něco končí, něco nového začíná...A my přejeme našim absolventům hodně štěstí na jejich dalších cestách, úspěšný start do nové životní etapy, odvahu při zvládání středoškolských výzev a neutuchající zvědavost....A pokud se budou chtít k nám na návštěvu vrátit a podělit se s námi o nové zkušenosti, budou vítaní....Tak zlomte vaz!
Záznam bude možné zakoupit ve Fotoateliéru Valoušek na Palackého náměstí od 8. července.














