TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Tváře měsíce ledna

  • Jana Nedvědová

V lednu vyhlašujeme zatím rekordní počet tváří v tomto školním roce - celkem čtrnáct...

Všichni jsou poctiví nálezci mobilních telefonů nebo peněženek a v jednom případě také vysokého finančního obnosu, všichni se zachovali čestně a nalezené věci odevzdali v kanceláři školy. Bohužel  to svědčí o tom, že i přes opakované připomínání na své věci nejste opatrní a ztrácíte je.  Znovu apelujeme na to, abyste drahé věci nezapomínali, nemusí to vždy dobře dopadnout, nalézt je nemusí pokaždé poctivý člověk a ztrátu mobilu nebo peněz vám nikdo neuhradí.

Za čestné jednání tento měsíc vyhlašujeme Juditu Kubíkovou z V. A,  Jakuba Kubu, Zdenu Bartoníčkovou a Terezu Markovou z V. B, Terezu Němečkovou ze VI. B, Kristýnu Brodskou, Marii Hynkovou a Anežku Šimonovou ze VII. B, Jana Bartoníčka a Elišku Gottfriedovou ze VII. C a  Honzu  Němečka  z IX. C. Odevzdali do kanceláře celkem pět nalezených mobilů,  telefony si hned vyzvedli jejich majitelé.

Nalezenou peněženku při nesli  Anna Benešová ze IV. D a Jiří Žilka ze VII. B a nalezených 600 Kč odevzdal Jan Herbe ze VI. B. Všem jmenovaným děkujeme za to, jak se zachovali. 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání