TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

9. Městské hry Olympiády dětí a mládeže skončily - zvítězili jsme v kategorii 2. stupně

• Jana Nedvědová

V pátek 24. 6. po závěrečném maratonu byly slavnostním ceremoniálem ukončeny 9. Městské hry. Jsme rádi, že se opět uskutečnily a že jsme týden mohli sportovat. Týden to byl krásný, ale velice náročný pro všechny zúčastněné - pořadatele i sportovce. Na nominačních listech naší školy bylo úctyhodných dvě stě dětí, které se do této akce zapojily. Společnými silami vybojovaly 112 medailí, z toho 38 zlatých, 8 v kategorii 1. stupně a 30 v kategorii 2. stupně. A právě tento skvělý výsledek nám zajistil vítězství a krásný pohár, který rozšíří školní sbírku. Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Pevně věříme, že si všichni přes víkend odpočinou a příští týden společně ukončíme i školní rok.

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání